Mikrofibra, mikrowłókno, czy mikrofaza? 0

Nasz specjalista ds. analityki internetowej przeglądając ostatnio statystyki ruchu naszego sklepu internetowego stwierdził, że ludzie albo nie wiedzą czego szukają na stronie www, albo to my poprzekręcaliśmy coś w tytułach kategorii i produktach. Ściślej pisząc, miał na myśli pościel z mikrowłókna, ponieważ internauci odwiedzali tę kategorię wpisując w wyszukiwarce frazy nie do końca (w jego mniemaniu) związanę z oferowanymi produktami. Poniżej wyjaśniamy skąd się wziął ten problem.

Mikrowłókno, czyli włókno o gęstości liniowej mniejszej o 1 deniera. Jest stosunkowo wytrzymały materiał w porównaniu z innymi włóknami o podobnej gęstości. Tkaniny wykonane z mikrowłókien są wyjątkowo miękkie i sprężyste.

źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mikrowłókno

Mikrofibra - Jest specjalnym typem mikrowłókna składającym się z mieszanki bardzo cienkich włókien poliestrowych i nylonowych. Otrzymane w taki sposób włókna są aż 10 razy cieńsze od jedwabiu, a do 30 razy cieńsze od bawełny, przy tym 40 razy cieńsze od wełny i aż 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa.

źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mikrofibra

Mikrofaza - patrz: mikrowłókno.

Chociaż definicje mikrowłókna i mikrofibry różnią się nieco w internetowej encyklopedii Wikipedii, to w branży pościelowej obie te nazwy pościeli stosuje się zazwyczaj zamiennie. Dlatego internauci odwiedzający nasz sklep internetowy Marex.info.pl często żonglują tymi trzema frazami i ich odmianami.

Główne zalety pościeli z mikrofazy:

  • Niespieralne wzory
  • Brak potrzeby prasowania pościeli
  • Lekkość, sprężystość i przewiewność materiału
  • Niska cena
  • Zapewnia ochronę przed roztoczami
  • Pościel miękka w dotyku

Opisywaną pościel znajdziesz w kategorii POŚCIEL z MIKROWŁÓKNA

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl