Mikrofibra, mikrowłókno, czy mikrofaza? 0

Nasz specjalista ds. analityki internetowej przeglądając ostatnio statystyki ruchu naszego sklepu internetowego stwierdził, że ludzie albo nie wiedzą czego szukają na stronie www, albo to my poprzekręcaliśmy coś w tytułach kategorii i produktach. Ściślej pisząc, miał na myśli pościel z mikrowłókna, ponieważ internauci odwiedzali tę kategorię wpisując w wyszukiwarce frazy nie do końca (w jego mniemaniu) związanę z oferowanymi produktami. Poniżej wyjaśniamy skąd się wziął ten problem.

Mikrowłókno, czyli włókno o gęstości liniowej mniejszej o 1 deniera. Jest stosunkowo wytrzymały materiał w porównaniu z innymi włóknami o podobnej gęstości. Tkaniny wykonane z mikrowłókien są wyjątkowo miękkie i sprężyste.

Mikrofibra - Jest specjalnym typem mikrowłókna składającym się z mieszanki bardzo cienkich włókien poliestrowych i nylonowych. Otrzymane w taki sposób włókna są aż 10 razy cieńsze od jedwabiu, a do 30 razy cieńsze od bawełny, przy tym 40 razy cieńsze od wełny i aż 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa.

czytaj całość »
Czym się kierować podczas wyboru pościeli? TOP10 Porad! 0

TOP10 wskazówek dla kupujących pościel!

Pościel może być gwarantem przyjemnego, komfortowego snu, dzięki któremu będziemy z nieukrywaną radością witać nowy dzień, ale może być również odwrotnie - źle dobrana pościel prowadzi do niezadowolenia z odpoczynku, a co się z tym wiąże, złego humoru o poranku. A kto wstaje lewą nogą... wszyscy wiemy. ;-) Poniżej przedstawiamy nasze TOP10 najważniejszych cech pościeli, które należy sprawdzić przed jej zakupem w sklepie.

 

czytaj całość »
Rodzaje Pościeli 0
Rodzaje Pościeli

Rodzaje pościeli dostępnych w Polsce

Sypialnie są różne tak jak różne są ludzkie gusta. Jedni preferują aranżacje nowoczesne z nastawieniem na funkcjonalność i przejrzystość, drudzy za nic w świecie nie zmienią swojej klasycznej sypialni, ponieważ nie chcą zatracić w nowości swojej tożsamości i wyjątkowego klimatu swojego pokoju relaksu. Między innymi dlatego powstało wiele różnych rodzajów pościeli, a większość z nich zaistniała wcześniej, lub później na naszym rodzimym rynku artykułów pościelowych.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl